Darujte radost vánočními krabicemi

7. listopadu 2019, 07:50 Ostatní

Darujte radost vánočními krabicemi

Jistě se všichni shodneme, že Vánoce jsou svátky převážně pro děti. Všechny děti se těší hlavně na Ježíška a na hromadu dárečků. Jsou však mezi námi i tací, kteří bohužel nemají rodiny, nebo nemají prostředky obdarovat své ratolesti. 

 

Rodinné centrum Havránek z Veltrus se již několik let zapojuje do projektu s názvem „Vánoční krabice od bot“. Celý projekt je o tom, že si z tabulky, kterou naleznete po kliknutí na níže uvedený odkaz, „vyberete dítě“, kterému můžete udělat radost. V seznamu je vždy jméno, věk, přání či zájmy mnoho nejen kralupských dětí. Dále si stačí „dítě zarezervovat“ pomocí odeslání e-mailu na adresu vanocnikrabice@gmail.com. Při rezervaci mi prosím napište jméno, věk dítěte, službu (SAS, Azylový dům, NZDM Kralupy či Roudnice) a také vyberte ze tří míst, kam dárek donesete (Roudnice - jen pro děti z Roudnice, Kralupy - jen pro děti z Kralup, Veltrusy - kterékoliv dítě).


V daném čase jej doneste nezabalené (pouze označené jménem, věkem a umístění dítěte) do Vámi zvoleného sběrového místa. Celý popis, postup a seznam dětí je k dohledání zde: 


https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ex2OyjSEdIcPKnJFKeDjjSgbHkTYcKX7DjnT8ieVuTg/edit?userstoinvite=czdiakonie%40gmail.com&ts=5db7e7f4&actionButton=1&fbclid=IwAR0aEbKim_efeXUqkM9nehCHeg_pXrgHZadOIh34gvjkXK7jqKsvJwdsmTA#gid=0

 

Na sociálních sítích je vytvořena stránka události: https://www.facebook.com/events/646974455708992/ 


Inserted by: Aleš Levý

To the top